Loading...

O mnie

"W życiu warto odnaleźć własną drogę i z odwagą nią podążać..."
Strona główna / O mnie

O mnie

Ekspert ds. rozwoju psychologicznego i strategicznego osob i firm, facylitator procesów strategicznych, psychoterapeuta, coach i trener
Aleksandra Glinka (Kuźniak)
Aleksandra Glinka (Kuźniak)
Aleksandra Glinka (Kuźniak)
Psycholog zarządzania

Jako psycholog i menedżer czerpię swoje doświadczenia z kierowania branżowymi organizacjami zawodowymi (Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK, Polska Izba Firm Szkoleniowych, Stowarzyszenie Doradców Europejskich PLinEU), zarządzania grupą kapitałową firm biznesowych (Grupa SYNERGIA), zarządzania projektami szkoleniowo-konsultingowymi i strategicznymi (Heidtmant&Piasecki, Synergia Consulting, Synergia Management Kuźniak i Wspólnicy, MZP Lewiatan), realizowania wielomilionowych projektów edukacyjnych i rozwojowych: zrealizowanie 6-ściu wieloletnich projektów kształcących trenerów i konsultantów zarządzania w Stowarzyszeniu MATRIK o wartości ponad 10 mln zł w latach 2008-2014 oraz kierowania kilkudziesięcioosobowymi zespołami eksperckimi i pracowniczymi w firmach biznesowych i organizacjach pozarządowych.

Od 12 lat pracuję z firmami i organizacjami jako psycholog, doradca biznesowy, facylitator procesów strategicznych, trener zarządzania, a także jako psychoterapeuta i coach z osobami indywidualnymi w ramach swojej praktyki psychologiczno-coachingowej. Pracuję na rzecz klientów indywidualnych oraz organizacji biznesowych z sektora korporacyjnego, MMŚP oraz organizacji pozarządowych i instytucji otoczenia biznesu. Specjalizuję się w rozwoju psychologicznym i strategicznym osób i firm, a w szczególności w:

* opracowywaniu strategii biznesowych i rozwojowych
* facylitowaniu procesów rozwojowych i strategicznych
* diagnozie organizacyjnej i psychologicznej
* profesjonalnym rozwoju trenerów i menedżerów
* rozwijaniu przedsiębiorczości i przywództwa w biznesie
* rozwijaniu odporności psychicznej oraz efektywności osobistej i zawodowej
* zarządzaniu różnorodnością, tematyce work/life balance i corporate weallness

Prywatnie jestem żoną Bartka i mamą Franciszka oraz opiekunką małego stada domowych zwierzaków. Cenię proste życie, w zgodzie z naturalnym cyklem natury. Czuję się człowiekiem spełnionym, kobietą żyjącą w zgodzie ze swoimi wartościami.

Kontakt

Zadzwoń
+ 48 606 265 165
Odwiedź nas
Perła Prądnika
ul. Siewna 30A lok. 6 (I p.)
31-231 Kraków